CatGenie Sahipleri Neler Söylüyor

CatGenie’ mi bir ay önce aldım, hem ben hem de iki kedim çok sevdi. Her ikisinin de kullanması 3 günümüzü aldı. Daha zor olacağını düşünüyordum ama olmadı. CatGenie kendini temizlediği zaman , kedilerim seyretmeyi çok seviyor. Bende onların seyretmesini çok eğlenceli buluyorum. Artık bundan sonra kedi kumuna boş yere para vermeyeceğiz.

Beatrice L., San Angelo, TX

5 kedim var. Aslında CatGenie ‘nin onları çok korkutacağından endişeliydim. Tabi ki , ilk başta çok meraklandılar. Beşi birden iki gün sonra kullanmaya başladılar. İki kedim yıkama işlemi esnasında içeriye atlamayı çok eğlenceli buldu. Kurulumu yapmak çocuk oyuncağı gibiydi. Kurulum açıklamaları çok basit ve anlaşılır olduğu için hiç zorluk çekmedim. CatGenie gerçekten hayat kurtarıyor. CatGenie’yi almakta herhangi bir kimsenin tereddütü var ise – EMİN OLUN- O HERŞEYE DEĞER.

Bernie B., Independence, MO

Kedi kumunu değiştirmek zorunda kalmadığım için çok seviyorum. CatGenie’mizden çok memnunuz. Mükemmel bir buluş. Evli kızımın misafir gelen kedisi de dahil 3 kedimiz var. CatGenie bizim için mucizeye bakmak gibi bir şey. Başlangıçta kediler biraz şüpheci yaklaştılar, fakat daha sonra temizliği hissettiler,hoşlarına gitti, güzel kokulu temiz oda bizimde hoşumuza gitti. Bu konuda diğer kedi tuvaletleri herhangi bir şey söyleyebilirler mi? Bu ürünü icat edenlerdeki mühendislik dehasına inanamıyorum.

Betsy J. Columbia, SC

CatGenie şu anda piyasadaki alternatiflerine bakılınca ,bence en üstün kedi tuvaleti. Disaynı ve çalışmasının her detayı incelendiğinde sadece kaliteyi yansıtmakla kalmadığını aynı zamanda kedilerin ve onların sahiplerinin isteklerine karşı gerçek dikkati gösterdiğini görürsünüz. CatGenie otomatik kürekleme tuvaletinden cok daha fazla işlevseldir. Her zaman temiz, sağlıklı, daha az maliyetli ve neredeyse hiç uğraş gerektirmiyor. Çalışmasını seyrettiğiniz zaman, CatGenie yaratılırken yüzlerce saat araştırma ve geliştirmeye gittiğini anlarsınız. Elekli küreğin fazlalık granülleri sallayarak kaba dökmesinden, sıcak hava üfleyen kurutucuya ve odaya yayılan güzel kokuya kadar, CatGenie evinde kedi olan herkesin bulundurması gereken bir üründür. Benim ve oğullarım Voodoo ile Tigger için, bu harika ürüne teşekkür ederiz. Kedisi olan herkesin yapması gerekli bir yatırım çünkü verdiğiniz paraya değiyor.

Bryan P. Clarksville, TN

7 Kedimiz ve 2 CatGenie’miz var. Son bir yıl içerisinde kedi kumuna ve kum kabına harcamayarak biriktirdiğimiz paraya ve aynı zamanda onları temizlemeyerek kazandığım zamana inanamıyorum. Kedilerimiz CatGenie’yi çok sevdiler. Başlangıçta para biraz fazla gelmişti, fakat ilk CatGenie ile bayağı bir para biriktirdik ve ikincisi için paramız oldu. Bunun yanı sıra artık evimizde kedi kumu tozu kalmadı.

Chris S., Phoenix, AZ.