0212 526 20 77 - 0530 928 3650

CatGenie Garanti Koşulları

2-YIL SINIRLI GARANTİ

CatGenie’yi kurmadan önce, İşlem Merkezinin arkasındaki ürün Seri Numara’sını bir yere kaydediniz. Bizi aradığınız zaman elinizin altında olması için, Kullanım Kılavuzunun 3. Sayfasındaki seri numarası yerine yazınız. 2 yıl garanti’yi başlatmak için www.catgenie.com.tr adresinden mutlaka seri numarasını kaydettirmeniz gerekmektedir. Otomatik olarak kaydınız yapıldıktan sonra, 2 yıl garantiniz, servis için adres ve bilgileriniz sisteme girecek , aynı zamanda sizler yeni ürün geliştirme ve kampanyalar hakkında bilgilendirileceksiniz.

2-YIL SINIRLI GARANTİ SADECE TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE ALDIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİN GEÇERLİDİR.
Bu ürün mühendislik harikası olarak sizin memnuniyetiniz için çok özenle üretilmiştir. Kullanmadan önce , lütfen kullanım kılavuzundaki tüm talimatları okuyunuz. IRM Dış Ticaret ve Pazarlama Ltd.Şti , bu ürünü ve tüm parçalarını garanti eder, bu yüzden aşağıda belirttiklerimiz dışında, sadece satış noktalarımızdan alışveriş yapan gerçek müşterilerimizin ürünleri, alındığı günden itibaren garanti süresince, işçilik hatası ve hatalı parçalara karşı garantilidir ve ücretsiz değiştirilir.

A. Bu iki yıl sınırlı garanti ( eğer tüketici isterse Garanti Süresini Uzatma Paketini alabilir ve dört yıl garantiye çıkarabilir) garanti süresince geçerlidir ve işçilik hataları ve arızalı parçaların değişimini öngörür. Bu garanti ,hatalı kullanmaktan, kötü kullanmaktan ihmal ,ilgisizlik ve bakımsızlıktan dolayı, resmi olmayan (izni olmayan) parçaların değiştirilmesi veya kullanılmasından dolayı, CatGenie için uygun olmayan bir elektrik voltajının kullanılması sonucu oluşabilecek hasarları kapsamaz.

B. Eğer ürün hasarlı veya özürlü bir ürün ise, IRM Dış Tiç.Ltd.Şti , tüketicinin hatalı parçasını hiç bir ücret almadan değiştirir. Tüketiciden bu değişim esnasında servis ücreti alınmayacaktır. Üründe hatalı bir parça bulunduğunda lütfen 0212 526 2077 nolu telefondan arayınız. Yeni parça en kısa zamanda servisimiz tarafından tüketiciye ulaştırılacaktır. Hatalı parçayı lütfen gelen servis elemanına veriniz. Eğer tüketici değiştirilecek parçada herhangi bir tamir veya değişiklik yaparsa , Garanti ortadan kalkar ve parçanın bedelini öder. İki-Yıl Sınırlı Garanti sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

C. IRM Dış Tiç.Ltd.Şti. , Kaza veya tabiata bağlı olarak oluşabilecek hasarlardan sorumlu değildir. Bu ürünün yukarıda bahsedilen durumlar için uygulanabilecek ticaret sınırları içerisinde belirlenmiş bir garantisi yoktur. Bu garanti size sadece belirli yasal hakları vermektedir.

İSTİSNALAR , PetNovations,Inc.(Türkiye’de IRM Dış Tiç. Ltd.Şti.)’nin açık olarak izni olmadığı takdirde, CatGenie’yi kapsayan software veya hardware ‘in kullanılması YASAKTIR. CatGenie’de yapılacak her türlü değişiklik, örnek vermek gerekirse, çeşitli hile yolları ile CatGenie’nin içindeki dezenfektan kartuşun sıfırlanarak( yok sayılarak) çalıştırılması yasaktır ve yukarıda belirtilen garantilerin geçerliliğini yitirmesine sebep olur ve aynı zamanda PetNovations,Inc.( Türkiye’de IRM Dış Tiç. Ltd.Şti.) vermiş olduğu lisans faaliyet alanın dışına çıkar . CatGenie’nin kendi granülleri haricinde sahte granül kullanılması aletin bozulmasına, tıkanmasına, parça kırılmalarına ve hatta elektronik aksamın yanmasına sebep verir ve garantinin bozulmasına sebep olur. Tüketiciler sadece hasarlardan ve talimatları dışında çalıştırılan veya çalışmayan CatGenie ile ilgili kayıplarından sorumludur.

Ürünle veya garantisiyle ilgili bir sorunuz olduğu zaman lütfen çekinmeden arayınız. ( 0212 526 2077 )